Sáčky pro vaření i balení potravin

Vakuové sáčky jsou vhodným pomocníkem do domácnosti, restaurací, řeznictví i do špičkových kuchyní světových šéfkuchařů. Sáčky jsou zcela neprodyšné a díky tomu jsou vhodné na uchování potravin v nezměněném stavu. Stále čerstvé a chutné! Vyberte a objednejte si vakuové sáčky, které zjednoduší skladování potravin i hotových pokrmů.

Vakuové sáčky pro prodloužení trvanlivosti jídla

Vakuové sáčky se hojně využívají především pro skladování potravin. Tyto sáčky jsou vhodné na zeleninu, ovoce, maso, uzeniny či na šťávu z různých plodů. Zkrátka na všechny potraviny. Prodej vakuových sáčků každým rokem stoupá. Není divu. Sáčky šetří čas a usnadňují skladování pokrmů. Při nákupu sáčků nezapomínejte koukat na kvalitu daných výrobků. Jako český výrobce vám garantujeme nejvyšší kvalitu! Vyberte si kvalitní sáčky, které vám vakuové balení usnadní na maximum. Chcete něco originálního? Pak vám uděláme sáčky na zakázku!

Uchování potravin v nezměněném stavu Neprodyšné a hygienicky nezávadné Na míru s vlastním potiskem

Ty pravé na míru

Vakuové sáčky o tloušťce (65, 90, 140 mikronů) si můžete objednat v různých rozměrových provedení. Pokud jste si nevybrali z nabízených rozměrů, rádi vám vytvoříme sáčky na míru. Vybrat si můžete také strukturované, nebo zlaté. Na zakázku není problém vytvořit barevné, s logem, nebo vámi vybranou grafikou. Potisk sáčků je jen na vás! Velkou výhodou je, že veškeré sáčky jsou recyklovatelné. Šetříme životní prostředí! 

Vakuové sáčky fungují jednoduše a efektivně. Jednoduše je vložíte do vakuové baličky, která vysaje vzduch a konec tepelně svaří. Po vlastní zkušenosti uvidíte, že se vakuové stroje stanou vaším nejlepším přítelem, jde-li o potraviny. Zajímat vás může také šetrné vaření ve vakuu Sous-Vide. Vyberte a objednejte si to pravé na balení potravin!